Kultura

Dělnický dům v Odrách patřil od svého vzniku k místu, kde se život žil a užíval.

Činnost spolků, souborů a klubů patřila k Dělnickému domu od samého začátku. Ne jinak je tomu i v současné době. Kulturní činnost byla zahájena v roce 1946. Jako první ji zahájil kroužek hudební a za tu dobu zde vzniklo mnoho soubor, které svou činnost uchovaly až do dneška. Jsou to ženský pěvecký sbor, divadelní soubor, loutkový soubor a nejmladší je taneční soubor.

V roce 1998 byl zahájen provoz kinokavárny v prostorách přísálí a v Odrách se po deseti letech opět začaly promítat filmy.

Dělnický dům pořádá divadelní představení pro dospělé i děti, zábavná představení, koncerty, plesy, zábavy, společenské a sportovní akce, přednášky i prodejní nabídkové akce.

Dárkové poukazy v hodnotě 350 Kč, 500 Kč, 700 Kč a 1 000 Kč

darkovy_poukaz

Obdarujte své blízké poukazem z Dělnického domu v Odrách, ať si sami vyberou kulturní zážitek podle své chuti – divadlo, koncert, akci pro děti nebo třeba jeden z našich plesů. Poukazy jsou k zakoupení v kanceláři v Dělnickém domě v Odrách.

  1. Poukaz lze čerpat na jakékoliv kulturní představení, které je přímo v režii Dělnického domu v Odrách, neplatí pro veřejné akce organizované jinými pořadateli.
  2. Vstupenky Vám budou vydány pouze v kanceláři Dělnického domu na základě předloženého dárkového poukazu. Na jeden dárkový poukaz můžete čerpat libovolný počet vstupenek až do jeho celkové výše.
  3. Pokud výše vybraných vstupenek překročí cenu poukazu, je nutné rozdílnou částku doplatit.
  4. Pokud výše vybraných vstupenek překročí cenu poukazu, je nutné rozdílnou částku doplatit.
  5. Částku nutno vyčerpat najednou do plné výše uvedené hodnoty, peníze zpět nevracíme. Dárkový poukaz není možné směnit za hotovost.