Jarní divadelní předplatné 2019

Perfect days
Liz Lochheadová

Úterý 5. února 2019 v 19.00 hodin

Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje /anti/feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně iného, než si plánujeme.
Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Petra Jungmanová, Dana Syslová/Eva Lecchiová,Vilém Udatný, Jan Hofman
Režie: Petr Kracík
Divadlo PalacePraha

Rodina je základ státu
Ray Cooney

Úterý 19. února 2019 v 19.00 hodin
Konverzační komedie

Děj se odehrává v prostředí londýnské nemocnice U svatého Ondřeje kde se dva dny před Štědrým dnem doktor David Mortimore (Miroslav Etzler) snaží připravit na důležitou Ponsobyho nadační přednášku, která mu může pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu. Soustředění mu ovšem znesnadňuje běžný provoz nemocnice, příprava vánočního představení a také nečekaná návštěva jeho bývalé milenky Jane (Sabina Laurinová) a jejího ještě nečekanějšího „dárečku“. Zoufalý lékař prosí o pomoc přítele Huberta (Petr Motloch), ale tato prosba situaci jenom komplikuje a příchodem manželky Rosemary (Vanda Hybnerová) a dalších postav se ještě více zamotává. Výsledkem jsou neuvěřitelné, typicky cooneyovské zmatky.
Hrají: Miroslav Etzler, Richard Trsťan, Vanda Hybnerová/Zuzana Slavíková, Petr Motloch, Martina Hudečková, Zdeněk Košata, Sabina Laurinová/Eva Kodešová, Zdeněk Piškula/Mirek Sabadin, Jakub Slach/Vojtěch Záveský/Vladislav Rotta, Miloš Kopečný
Režie: Petr Hruška
Divadlo Palace Praha

Svaté neřesti
Kateřina Tomanová a Jindra Kriegel

Pondělí 4. března 2019 v 19.00 hodin
Divadelní hra

Od čokolády až po facebook – malé sladké hříchy, dokážeme bez nich žít? Na to odpoví komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími. Povede se jim to? A jak si naopak poradí s hříšnými radostmi někdo, kdo nikdy nehřešil? Nezmění nás k lepšímu nakonec třeba láska?

Hrají: Pavlína Mourková, Genny Ciatti, Michal Kavalčík, Vlasta Korec, Lucie Linhartová, Jindra Kriegel, Bořek Slezáček

Režie: Vojtěch Nouzák

Divadlo Artur Praha

 

TITANIC
John Fiske

Čtvrtek 11. dubna 2019 v 19.00 hodin
Komedie o nebezpečnější plavbě všech dob…..račte si nastoupit!

Budete svědky detailní rekonstrukce osudu Titaniku a zároveň nových překvapivých odhalení, která snad trochu poopraví známou legendu.
Na tomto výletu nebudete jen pasivním publikem, a jak to všechno přežijete, je jen na vás. Koneckonců každý má svůj Titanik!

Hrají: Filip Blažek, Miroslav Vladyka
Režie: Jakub Nvota

Divadlo Kalich Praha

CARMEN Y CARMEN
Jan Jiráň a Miroslav Kořínek

Pondělí 27. května 2019 v 19.00 hodin

Netradiční představení v netradičním obsazení. Procházka notoricky známou operou, která se však ještě za střízliva změní ve zběsilý úprk. Aby také ne, když titulní Carmen není v příběhu jen jedna, ale hned dvě.

Hrají: Dagmar Pecková, Barbora Hrzánová, Jan Jiráň, Miroslav Kořínek, Camilo Caller, Daniel Šváb
Režie:  Jan Jiráň
JT Promotion s.r.o.

Cena předplatného:
1.790 Kč

  INFO A PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

V DĚLNICKÉM DOMĚ

V ODRÁCH

TEL.: 556 731 428, 603 105 353, 603 559 678

www.delnickydumodry.cz